Informații dosare ce cuprind 1067/85/2024

(date furnizate de portalul instanțelor de judecată)

1. Numărul dosarului: 1067/85/2024
Data înregistrării: 11 aprilie 2024, ora 10:53:00
Data ultimei modificări: 18 noiembrie 2024, ora 15:34:37
Instanță: Tribunalul Sibiu
Secție: Secţia a II-a civilă, de contencios administrativ şi fiscal
Materie: contencios administrativ și fiscal
Obiect: refuz acordare drepturi persecutaţi politic D.L nr. 118/1990
Stadiu procesual: Fond

Părți:
VEREŞ SIGISMUND - Contestator
TĂTARU ILEANA - Contestator
AGENŢIA NAŢIONALĂ PENTRU PLĂŢI ŞI INSPECŢIE SOCIALĂ - AGENŢIA JUDEŢEANĂ PENTRU PLĂŢI ŞI INSPECŢIE SOCIALĂ SIBIU - Intimat

Ședințe:
31 octombrie 2024, ora 09:00
Complet: C2 Fond Contencios Administrativ
Tip soluție: Ia act de renunţare la judecată
Soluția pe scurt: Ia act că reclamanţii Vereş Sigismund, CNP ....., şi Tătaru Ileana, CNP .........., ambii cu domiciliul în ............, jud. Sibiu, renunţă la judecarea cererii formulate în contradictoriu cu pârâta Agenţia Judeţeană pentru Plăţi şi Inspecţie Socială, cu sediul în Sibiu, Calea Dumbrăvii, nr. 17, jud. Sibiu. Cu recurs în 30 zile de la comunicare; cererea se depune la Tribunalul Sibiu, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 31.10.2024.

16 octombrie 2024, ora 09:00
Complet: C2 Fond Contencios Administrativ
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Amână pronunţarea la data de 31.10.2024, dată la care pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

1 octombrie 2024, ora 09:00
Complet: C2 Fond Contencios Administrativ
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Amână pronunţarea la data de 16.10.2024, dată la care pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

16 septembrie 2024, ora 11:00
Complet: C2 Fond Contencios Administrativ
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Amână pronunţarea la data de 1.10.2024, dată la care pronunţarea se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.



Pagina principală