Informații dosare ce cuprind 14171/62/2011

(date furnizate de portalul instanțelor de judecată)

1. Numărul dosarului: 14171/62/2011
Data înregistrării: 22 noiembrie 2011, ora 00:00:00
Data ultimei modificări: 18 iunie 2025, ora 11:01:33
Instanță: Tribunalul Brașov
Secție: SECŢIA A II-A CIVILĂ, DE CONTENCIOS ADMINISTRATIV ŞI FISCAL
Materie: Faliment
Obiect: procedura insolvenţei
Stadiu procesual: Fond

Părți:
SC BEMAR IMPEX SRL PRIN LICHIDATOR JUDICIAR JUDICIAR CONSULTING INSOLVENCY SPRL, CUI 16111498, J08/219/2004, - Debitor
ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE BRASOV - Creditor
SC ERNA&SERVICE TRADE SRL,J22/784/2001, CUI 14145133 - PRIN LICHIDATOR JUDICIAR CAPITAL INSOL SPRL-FILIALA IAŞI - Creditor
SC AGROALIM DISTRIBUTION SRL,J40/2308/1999, CUI 11532771 - Creditor
SC COSMOTE ROMANIAN MOBILE TELECOMUNICATIONS SA, J40/433/1999, 11952970 - Creditor
STANIMIR TRAIAN VIRGIL - Creditor
SC PRODLACTA SA - Creditor
MUNICIPIUL FĂGĂRAŞ – - Creditor
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCĂ BRAŞOV, PRIN INSPECTOR ŞEF REIT ADRIAN NICOLAE - Creditor

Ședințe:
4 noiembrie 2025, ora 12:00
Complet: CIN6-TCo
Tip soluție:
Soluția pe scurt:

17 iunie 2025, ora 12:00
Complet: CIN6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen de control la data de 04.11.2025, ora 12, sala T4, în vederea continuării procedurii şi pentru soluţionarea definitivă a dosarului nr. 5878/226/2024 şi a dosarului asociat nr.14171/62/2011/a1. Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună raportul de activitate la dosar cu cel puţin 5 zile înaintea termenului de control acordat, şi dovada publicării în BPI a raportului, sub sancţiunea aplicării amenzii judiciare. Pronunţată în şedinţa publică, azi 17.06.2025.

18 martie 2025, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: În conformitate cu Decizia nr. 54 din 18 februarie 2025 a Preşedintelui Tribunalului Braşov, toate dosarele aflate pe rolul completelor de judecată CI6, CI6CC, CI6MA şi CI6TCO vor fi transferate pe rolul completelor de judecată CIN6, CIN6CC, cin6MA şi CIN6TCO având ca titular acelaşi judecător, Rarinca Felicia Tincuţa. Acordă termen de control la data de 17.06.2025 ora 12, sala T4, în vederea continuării procedurii. Respinge solicitarea adresată judecătorului sindic de a dispune organelor de poliţie şi jandarmeriei mun. Făgăraş să acorde sprijin lichidatorului judiciar în vederea accesului la imobilul proprietatea societăţii falite Bemar Impex SRL, ca neîntemeiată. Pune în vedere lichidatorului judiciar că are posibilitatea formulării, pe cale de ordonanţă preşedinţială, acţiune împotriva numitei Cojocaru Victoria, pentru a obţine titlu executoriu în vederea accesului în imobil, acces ce se va realiza, ulterior inclusiv în prezenta organelor de poliţie şi a jandarmeriei Mun. Făgăraş. Pune în vedere lichidatorului judiciar să obţină un nou titlul executoriu împotriva numitei Cojocaru Victoria, astfel încât să se poată proceda, ulterior la evacuarea acesteia din imobilul situat în Făgăraş, str. Panseluţelor, bl. Vila S2A, ap. 4, jud. Braşov, imobil aparţinând societăţii falite, în cazul în care în continuare se refuză accesul lichidatorului judiciar în imobil. Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună raportul de activitate la dosar cu cel puţin 5 zile înaintea termenului de control acordat, şi dovada publicării în BPI a raportului, sub sancţiunea aplicării amenzii judiciare.

12 noiembrie 2024, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen de control la data de 18.03.2025, ora 12, sala T4, în vederea continuării procedurii. Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună raportul de activitate la dosar cu cel puţin 5 zile înaintea termenului de control acordat, şi dovada publicării în BPI a raportului, sub sancţiunea aplicării amenzii judiciare. Pronunţată în şedinţa publică, azi 12.11.2024.

15 octombrie 2024, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen scurt de control la data de 12.11.2024, ora 12, sala T4, . Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună raportul de activitate la dosar cu cel puţin 5 zile înaintea termenului de control acordat, şi dovada publicării în BPI a raportului, sub sancţiunea aplicării amenzii judiciare. Pronunţată în şedinţa publică, azi 15.10.2024.

27 iunie 2024, ora 09:00
Complet: CI6
Tip soluție: Încheiere
Soluția pe scurt: Admite cererea de înlocuire formulată de lichidatorul JUDICIAR CONSULTING INSOLVENCY SPRL şi în consecinţă: În temeiul art. 22 alin. 2 rap. la art. 11 din Legea nr. 85/2006: Numeşte în calitate de lichidator judiciar pe practicianul în insolvenţă INFO-DIP INSOLVENCY SPRL. Dispune încetarea atribuţiilor lichidatorului JUDICIAR CONSULTING INSOLVENCY SPRL. Dispune predarea tuturor documentelor şi informaţiilor pe care le deţine JUDICIAR CONSULTING INSOLVENCY SPRL,noului lichidator judiciar INFO-DIP INSOLVENCY SPRL. Prezenta se comunică fostului lichidator judiciar JUDICIAR CONSULTING INSOLVENCY SPRL, actualului lichidator judiciar INFO-DIP INSOLVENCY SPRL şi Oficiului Registrului Comerţului unde este înregistrată debitoarea SC BEMAR IMPEX SRL, în vederea efectuării menţiunilor corespunzătoare. Pune în vedere noului lichidator judiciar să depună rapoarte la dosar pentru verificarea activităţilor îndeplinite, un extras al raportului lunar urmând a se publica în Buletinul Procedurilor de Insolvenţă. Pune în vedere noului lichidator judiciar: - să obţină un nou titlul executoriu împotriva numitei Cojocaru Victoria, astfel încât să se poată proceda, ulterior la evacuarea acesteia din imobilul situat în Făgăraş, str. Panseluţelor, bl. Vila S2A, ap. 4, jud. Braşov, imobil aparţinând societăţii falite. - să precizeze dacă au fost valorificate toate mijloacele fixe care există în patrimoniul debitoarei sau dacă mai sunt necesare demersuri în vederea valorificării; - să indice nivelul total al cheltuielilor de procedură efectuate de la deschiderea procedurii până la acest moment; - în cazul în care nivelul total al costurilor depăşeşte valoarea bunurilor rămase, să facă propuneri de continuare sau de închidere a procedurii, corespunzătoare situaţiei de fapt. Pune în vedere noului lichidator judiciar să îşi îndeplinească atribuţiile legale în termenele fixate de lege. Se acordă termen administrativ de control, la data de 15.10.2024, camera de consiliu, ora 12.00, fără participarea părţilor, pentru continuarea procedurii. Cu drept de recurs în termen 7 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Tribunalul Braşov, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată azi, 27.06.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.

18 iunie 2024, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Având nevoie de timp pentru a delibera, va face aplicarea dispoziţiilor art. 396 Cod procedură civilă, în conformitate cu care va amâna pronunţarea asupra cererii de inlocuire formulata de lichidatorul judiciar pentru 27.06.2024, urmând ca aceasta să se realizeze prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei.

28 mai 2024, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen de judecată la data de 18.06.2024, ora 12, sala T4, şedinţă publică cu citarea părţilor pentru a se discuta stadiul procedurii de valorificare a bunului imobil aparţinând debitoarei. Se citează lichidatorul judiciar, cu următoarele menţiuni: - să depună la dosar raport de activitate şi dovada publicării în BPI a rapoartelor anterioare, sub sancţiunea aplicării amenzii judiciare; - să depună la dosar tabelul definitiv rectificat şi dovada publicării în BPI; - să facă dovada demersurilor efectuate pentru evacuarea ocupantului bunului imobil şi modalitatea de efectuare a publicităţii de vânzare a acestui bun, în acord cu dispoziţiile art.116 alin.1 teza 2 din Legea nr.85/2006 şi ce măsuri pot fi luate pentru o mai bună expunere pe piaţă a bunului; - să indice nivelul total al cheltuielilor de procedură efectuate de la deschiderea procedurii până la acest moment; - în cazul în care nivelul total al costurilor depăşeşte valoarea bunurilor rămase, să facă propuneri de continuare a procedurii, corespunzătoare situaţiei de fapt. - să procedeze la convocarea creditorilor pentru discutarea propunerii sale de înlocuire ca şi practician în insolvenţă, şi să depună la dosar Procesul verbal al Adunării Creditorilor, în acest sens.

20 februarie 2024, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Ia act de raportul de activitate. Acordă termen la data de 28.05.2024, ora 12.00 Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunului aparţinând debitoarei. Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună la dosar raport de activitate şi dovada publicării în BPI a raportului depus pentru acest termen de judecată, cu cel puţin 5 zile înainte de termen, sub sancţiunea aplicării amenzii judiciare în cuantum maxim. Pune în vedere lichidatorului judiciar să facă dovada demersurilor privind accelerarea procedurii şi a măsurilor întreprinse în vederea valorificării bunului debitoarei. Pronunţată în şedinţa publică, azi 20.02.2024.

10 octombrie 2023, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Ia act de raportul de activitate. Acordă termen de control la data de 20.02.2024, ora 12.00 Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Pune în vedere lichidatorului judiciar să depună la dosar raport de activitate şi dovada publicării în BPI a raportului, cu cel puţin 5 zile înainte de termen, sub sancţiunea aplicării unei amenzi judiciare şi convocarea creditorilor pentru înlocuirea acestuia din oficiu. Pune în vedere lichidatorului judiciar să analizeze declaraţia de creanţă suplimentară formulată de către Municipiului Făgăraş.

13 iunie 2023, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Ia act de raportul de activitate. Acordă termen de judecată la data de 10.10.2023, ora 12.00 Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Lichidatorul judiciar va depune la dosar raport de activitate, dovada publicării în BPI a raportului şi acte privind procedura, cu cel puţin 5 zile înainte de termenul de judecată. Pronunţată în şedinţă publică, azi 13.06.2023.

28 februarie 2023, ora 09:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru continuarea procedurii şi valorificarea bunlui din patrimoniul debitoarei, acordă termen de control la data de 13.06.2023, Camera de consiliu, fără participarea părţilor.

17 ianuarie 2023, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen de judecată la data de 28.02.2023, ora 9.00 şedinţă publică, cu citarea părţilor pentru a se discuta stadiul procedurii de valorificare a bunului imobil aparţinând debitoarei. Se citează lichidatorul judiciar cu următoarele menţiuni: -să depună la dosar raport de activitate şi dovada publicării în BPI a raportului anterior, - să depună la dosar tabelul definitiv rectificat şi dovada publicării în BPI. - să facă dovada demersurilor efectuate pentru evacuarea ocupantului bunului imobil şi modalitatea de efectuare a publicităţii de vânzare a acestui bun, în acord cu dispoziţiile art.116 alin.1 teza 2 din Legea nr.85/2006 şi ce măsuri pot fi luate pentru o mai bună expunere pe piaţă a bunului; - să indice nivelul total al cheltuielilor de procedură efectuate de la deschiderea procedurii până la acest moment; - în cazul în care nivelul total al costurilor depăşeşte valoarea bunurilor rămase, să facă propuneri de continuare a procedurii, corespunzătoare situaţiei de fapt.

4 octombrie 2022, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen de control la data de 17.01.2023, ora 12.00 Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Lichidatorul judiciar va depune la dosar raport de activitate, dovada publicării în BPI a raportului şi acte privind procedura, cu cel puţin 5 zile înainte de termenul de judecată.

7 iunie 2022, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Acordă termen de judecată la data de 04.10.2022, ora 12.00 Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Lichidatorul judiciar va depune la dosar raport de activitate, dovada publicării în BPI a raportului şi acte privind procedura, cu cel puţin 5 zile înainte de termenul de judecată.

15 februarie 2022, ora 09:00
Complet: CI6-CC
Tip soluție: Încheiere
Soluția pe scurt: Respinge cererea de înlocuire formulată de lichidatorul judiciar al SC BEMAR IMPEX SRL - JUDICIAR CONSULTING INSOLVENCY IPURL ca neîntemeiată. Stabileşte termen administrativ de control la data de 07.06.2022, CC, ora 12,00, fără citare părţi, în vederea continuării procedurii de valorificare a bunurilor debitoarei. Lichidatorul judiciar va depune raport de activitate. Cu drept de recurs în termen de 7 zile de la comunicare. Pronunţată în şedinţă publică azi, 15.02.2022.

8 februarie 2022, ora 10:30
Complet: CI6-CC
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Din lipsă de timp pentru deliberare, amână pronunţarea la data de 15.02.2022.

23 noiembrie 2021, ora 10:30
Complet: CI6-CC
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Faţă de cererea de acordare a unui nou termen de judecată formulată în cauză, amână cauza la data de 08.02.2022, sala T4, ora 10.30

5 octombrie 2021, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Se acordă termen de judecată la data de 23.11.2021, ora 10.30, Cameră de consiliu, cu citarea prin BPI a lichidatorului judiciar şi a Comitetului creditorilor/creditorilor, în lipsa unui comitet, după caz, în vedere discutării cererii de înlocuire, formulată de practicianul în insolvenţă.

18 mai 2021, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Se acordă termen de judecată la data de 05.10.2021, Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Lichidatorul judiciar va depune raport de activitate.

16 martie 2021, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Se acordă termen de judecată la data de 18.05.2021, Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Lichidatorul judiciar va depune raport de activitate.

15 decembrie 2020, ora 12:00
Complet: CI6-TCo
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Se acordă termen de judecată la data de 16.03.2021, Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Adresă la lichidatorul judiciar, pentru a depune la dosar raport de activitate cu cel puţin 5 zile anterior termenului acordat, sub sancţiunea amenzii maxime în caz de neconformare.

29 septembrie 2020, ora 12:00
Complet: CI6-CC
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Se acordă termen de judecată la data de 15.12.2020, Cameră de consiliu, fără participarea părţilor, în vederea în vederea finalizării procedurii de valorificare a bunurilor aparţinând debitoarei. Notă telefonică la lichidatorul judiciar, pentru a depune la dosar raport de activitate.

19 mai 2020, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Termen preschimbat
Soluția pe scurt: Termen preschimbat

18 mai 2020, ora 08:30
Complet: CI6-CC
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Preschimbă termenul din data de 19.05.2020 la data de 29.09.2020 Cameră de consiliu, fără participarea părţilor.

21 ianuarie 2020, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 19.05.2020, sala T4, ora 8.30

15 octombrie 2019, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 21.01.2020, sala T4, ora 8.30

21 mai 2019, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 15.10.2019, sala T4, ora 8.30

26 februarie 2019, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 21.05.2019, sala T4, ora 8.30

27 noiembrie 2018, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 26.02.2019, sala T4, ora 8.30

4 septembrie 2018, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 27.11.2018, sala T4, ora 8.30

17 aprilie 2018, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 04.09.2018, sala T4, ora 8.30

23 ianuarie 2018, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 17.04.2018, sala T4, ora 8.30

31 octombrie 2017, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 23.01.2018, sala T4, ora 8.30

13 iunie 2017, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 31.10.2017, sala T4, ora 8.30

11 aprilie 2017, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 13.06.2017, sala T4, ora 8.30

31 ianuarie 2017, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 11.04.2017, sala T4, ora 8.30

25 octombrie 2016, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei şi soluţionarea acţiunii în atragerea răspunderii, amână cauza la data de 31.01.2017, sala T4, ora 8.30

21 iunie 2016, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 25.10.2016, sala T4, ora 8.30

19 aprilie 2016, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 21.06.2016, sala T4, ora 8.30

9 februarie 2016, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 19.04.2016, sala T4, ora 8.30

10 noiembrie 2015, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 09.02.2016, sala T4, ora 8.30

23 iunie 2015, ora 08:30
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 10.11.2015, sala T4, ora 8.30

7 aprilie 2015, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru soluţionarea irevocabilă a acţiunii în răspundere, amână cauza la data de 23.06.2015, sala T4, ora 12.00

13 ianuarie 2015, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei şi soluţionarea acţiunii în răspundere, amână cauza la data de 07.04.2015, sala T4, ora 12.00

7 octombrie 2014, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 13.01.2015, sala T4, ora 12.00

20 mai 2014, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 07.10.2014, sala T4, ora 12.00

4 martie 2014, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 20 mai 2014, sala T4, ora 12.00

3 decembrie 2013, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din patrimoniul debitoarei, amână cauza la data de 4 martie 2014, sala T4, ora 12.

10 septembrie 2013, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor debitoarei, amână cauza la data de 3 decembrie 2013, sala T4, ora 12,00

23 aprilie 2013, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru continuarea procedurii, amână cauza la data de 10 septembrie 2013, sala T4, ora 12,00

22 ianuarie 2013, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru valorificarea bunurilor din averea debitoarei.

9 octombrie 2012, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru continuarea procedurii.

29 mai 2012, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru continuarea procedurii.

20 martie 2012, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru întocmirea raportului prev.de art.59 din legea insolvenţei.

10 ianuarie 2012, ora 12:00
Complet: CI6
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Deschide procedura simplificată a falimentului.Termen 20.03.2012.



Pagina principală