Informații dosare ce cuprind 2646/99/2023

(date furnizate de portalul instanțelor de judecată)

1. Numărul dosarului: 2646/99/2023
Data înregistrării: 15 mai 2023, ora 09:00:00
Data ultimei modificări: 18 iunie 2025, ora 14:32:44
Instanță: Tribunalul Iași
Secție: Secţia I civilă
Materie: litigii de muncă
Obiect: obligaţie de a face DECLINAT
Stadiu procesual: Fond

Părți:
CIURCĂ ROZNOVĂŢ ROXANA - Reclamant
URSU LUANA - Reclamant
BECERU LIVIU - Reclamant
BOSIANU DIANA GABRIELA - Reclamant
MAXIM IULIA CRISTINA - Reclamant
BORŞ MIRCEA - Reclamant
BUZDUGAN IOAN - Reclamant
CODREANU VICTOR - Reclamant
BEJAN DORU GELU - Reclamant
LISNIC NICULINA - Reclamant
ROSMETINIUC MARIANA - Reclamant
IORDAN VALENTIN - Reclamant
DANIŞ EMMA - Reclamant
URZICEANU RENATA ROXANA - Reclamant
AGAFIŢEI CĂTĂLINA VALENTINA - Reclamant
RUSU VASILE - Reclamant
GÂMBUŢĂ IOANELA - Reclamant
HODOROGEA OANA MARIA - Reclamant
IURICIUC LUIZA MARIA - Reclamant
CĂŞUNEANU FLORIN DANIEL - Reclamant
TRUTUREANU DANIEL - Reclamant
PECINCU ALEXANDRU CRISTIAN - Reclamant
ALEXA MONA IRINA - Reclamant
BÂLDEA DIANA - Reclamant
PRETULA VASILII - Reclamant
MARIAN IOAN - Reclamant
ULIANOV LUCIAN - Reclamant
COVALCIUC MIHAI - Reclamant
MORARU DANIELA ELENA - Reclamant
BUTNARU NECULAI - Reclamant
MINUSTERUL PUBLIC - PARCHETUL DE PE LÂNGĂ ÎNALTA CURTE DE CASAŢIE ŞI JUSTIŢIE - Pârât
HITRUC MIHAELA - Reclamant

Ședințe:
7 august 2024, ora 9:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Respinge cererea
Soluția pe scurt: Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a pârâtului Ministerul Public - Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie, şi, în consecinţă: Respinge, ca fiind introdusă împotriva unei persoane lipsită de calitate procesuală pasivă, acţiunea formulată de reclamanţii Ciurcă-Roznovaţ Roxana, Ursu Luana, Beceru Liviu, Bosianu Diana-Gabriela, Maxim Lulia-Cristina, Borş Mircea, Buzdugan Ioan, Codreanu Victor, Bejan Doru-Gelu, Lisnic Niculina, Rosmetiniuc Mariana, Iordan Valentin, Daniş Emma, Urziceanu Renata-Roxana, Agafitei Cătălina-Valentina, Rusu Vasile, Gâmbuţă Ioanela, Hodorogea Oana-Maria, Luiza Maria Iuriciuc, Căşuneanu Florin-Daniel, Turtureanu Daniel, Pecincu Alexandru - Cristian, Alexa Mona-Irina, Bâldea Diana, Pretula Vasilii, Marian Ioan, Ulianov Lucian, Covalciuc Mihai, Moraru Daniela-Elena, Butnaru Neculai, în contradictoriu cu pârâtul Ministerul Public - Parchetul de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie Cu drept de apel, ce se va depune sub sancţiunea nulităţii la Tribunalul Iaşi, în termen de 10 zile de la comunicare. Pronunţată astăzi, 07.08.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.

22 iulie 2024, ora 9:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Având în vedere imposibilitatea temporară de constituire a completului amână pronunţarea la data de 07.08.2024, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei .

5 iulie 2024, ora 9:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Amână pronunţarea la data de 22.07.2024, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei .

1 iulie 2024, ora 9:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Amână pronunţarea la data de 05.07.2024, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei .

14 iunie 2024, ora 10:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână pronunţarea
Soluția pe scurt: Amână pronunţarea la data de 01.07.2024, pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei .

2 aprilie 2024, ora 9:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru a se comunica înscrisurile, amana cauza si acorda un nou termen de judecata la data de 14.06.2024, interval orar 10-11

9 ianuarie 2024, ora 9:30
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Având în vedere Hotărârea nr. 7 din data de 14.12.2023 a Adunării Generale A Judecătorilor din cadrul Tribunalului Iaşi, amana cauza si acordă un nou termen de judecată la data de 02.04.2024, interval orar 09:00-10;:00

26 septembrie 2023, ora 9:00
Complet: civ CM10
Tip soluție: Amână cauza
Soluția pe scurt: Pentru a se depune la dosarul cauzei lamuriri, amana cauza si acorda un nou termen de judecata la data de 09.01.2024, interval ora 09:30-10:00



Pagina principală